Geri Dön

Esat Yontunç kimdir, kaç yaşında? İşte Esat Yontunç hayatı ve eşi...

Esat Yontunç'un annesi Emel Yontunç yaşamını yitirdi. Acun Ilıcalı'nın yakın arkadaşı Esat Yontunç'un yaşamı magazin gündeminde araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Esat Yontunç kimdir, kaç yaşında? İşte detaylar...

Esat Yontunç kimdir, kaç yaşında? İşte Esat Yontunç hayatı ve eşi...

Esat Yontunç'un hayatı ile ilgili bilgiler merak konusu. Yapımcı Esat Yontuç'un annesi Emel Yontunç, hayatını kaybetti. Acun Ilıcalı, Yontunç'un annesinin acı haberi ile ilgili bir mesaj paylaştı. Peki Esat Yontunç kimdir, kaç yaşında?

ESAT YONTUNÇ KİMDİR?

Esat Yontunç, 5 Mayıs 1969 İstanbul'da doğdu. Esat Yontunç, Acun Medya Genel Koordinatörü’dür.

Orta ve lise öğretimini Moda Koleji’nde tamamlayan Esat Yontunç, İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünden mezundur.

2002 yılında Acun Ilıcalı ile birlikte “Acun Firarda” programını hazırlamıştır. Program 2006 yılında sona ermiştir.
2004 yılından beri Acun Medya’da genel koordinatör olarak görev alan Esat Yontunç; Acun Firarda, Devler Ligi, Yok Böyle Dans, Fear Factor, Dokun Bana, Var Mısın Yok Musun, Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, 3 Adam, Rising Star Türkiye, O Ses Çocuklar, Ütopya, Komedi Türkiye, Saba İle Oyuna Geldik, Ver Fırına gibi bir çok büyük prodüksiyonlu ve bütçeli TV programının genel koordinatörlüğünü yapmıştır.

Esat Yontunç, Hande Gülşen ile evlendi.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber