Geri Dön

'Eski aşkına döndü' iddiası!

Eliz Sakuçoğlu ile birlikteliği sona eren iş adamı Hakan Sabancı'nın, teselliyi eski sevgilisi Lara Surol'da bulduğu iddia edildi. Önceki gece Ortaköy'de eğlenen ikilinin, geceyi Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısında tamamladığı öne sürüldü.

'Eski aşkına döndü' iddiası!

Hacı Sabancı, geçtiğimiz ay stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu'yla yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak ikilinin aşkı bir ayı doldurmadan mazide kaldı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; ayrılıkla biten her ilişkisinin ardından eski aşkı Lara Surol'a geri dönen Sabancı, bu kuralını yine bozmadı. Geçtiğimiz haziran ayında Bodrum'da lüks teknesinde Surol'la tatil yapan Hakan Sabancı, önceki akşam da eski mankenle beraber Ortaköy Ruby adlı mekanda sabaha kadar eğlendi.

20 DAKİKA BEKLEDİ

Hakan Sabancı, eğlence sonunda basına yakalanmamak için yoğun çaba sarf etti. Çıkışta gazetecileri fark eden ikili, hemen mekana geri döndü. Birlikte görüntü vermek istemeyen Hakan Sabancı ile kendisinden 6 yaş büyük aşkı Lara Surol, içeride yaklaşık 20 dakika bekledi. Gazetecileri karadan atlatamayacaklarını anlayan ikili, çareyi deniz yoluyla gitmekte buldu. Genç iş adamı, özel teknesini mekanın iskelesine getirtti. Tekneye atlayan çift, eğlenceye Hakan Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısında devam etti.

20 Eylül 2020 Magazin Haberleri Bülteni20 Eylül 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber