Geri Dön

Eski eşi yüzünden terk edildi!

Oyuncu ve manken Hande Subaşı ile Volkan Düzgün arasındaki ilişki sona erdi. Subaşı’nın, halen menajerliğini yapan eski eşi Can Tursan ile iş ilişkisini sürdürmesinin kriz yarattığı iddia edildi.

Eski eşi yüzünden terk edildi!

Hande Subaşı, Uludağ'da hem sahneye çıktı hem de kar tatili yaptı. Sabah Gazetesi'nin haberine göre; 35 yaşındaki Subaşı'nın, halen menajerliğini yapan eski eşi Can Tursan yüzünden yeni sevgilisi Volkan Düzgün ile ilişkisinin bittiği ileri sürüldü. Volkan Düzgün'ün, Subaşı'dan, eski eşiyle iş ilişkisini bitirmemesi nedeniyle ayrıldığı konuşuluyor.

Subaşı, söz konusu iddialarla ilgili, "İlişkimiz bitti. Can'la güzel bir iş birlikteliğimiz var. Hayatımda kimse yok" dedi.

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber