Geri Dön

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO yeni bölümde neler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 167. bölümü dün akşam izleyicisini ekrana kilitledi. ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde neler olacak merak konusu oldu. Peki EDHO 168. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi hakkında yaşanan son gelişmeler...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO yeni bölümde neler olacak?

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta yayınlanan bölümüyle izleyicilerde büyük merak ve heyecan oluşturdu. Yeni bölümde neler olacağını kestiremeyenler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. bölüm fragmanı için arayışa geçti. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 167. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alpaslan'ın Celal Sincanlı'yı öldürmesiyle masada ortam gerilir. Kızı Bahar ise intikam ateşiyle Hızır Reis'in peşine düşer. Kendisine kurulan hain planın farkında olmadan ölüme yürüyen Hızır Çakırbeyli'nin yardımına yine başına olmadık işler açan yeğeni Alpaslan koşar. Alpaslan'ın masada oylama yapılmadan başıboş yaptığı eylemler dünürleri Façalı ailesiyle de aralarını açar. Haşmet Façalı, masada 40 senelik arkadaşı Celal Sincanlı'nın infazını gerçekleştiren Alpaslan'ın yine masa kuralları gereği ceza almasını ister. Bu süreçte aile reisliğini ilan eden İlyas Çakırbeyli ise abisine yapılan saldırının intikamını almak ister. Bu uğurda Ömür'ün çocukluk arkadaşı Bahar Sincanlı'nın infazını abisi Yavuz'a yaptırmak için süre verir. Sincanlı ailesinin yanı sıra Korkmazlar'la uğraşan Çakırbeyliler, iki cephede çetin bir savaş verir. Yaman Korkmaz'ın Şahin ağanın yanına giderek alenen masayı tehdit etmesi ve kendisinin dışında hiç kimsenin gayrimeşru iş yapmasına müsaade etmemesi yeni bir hesaplaşmanın fitilini ateşler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 168. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

 

Magazin Haberleri Bülteni (22 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber