Geri Dön

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. bölüm fragmanı yayımlandı mı? EDHO 173. son bölüm ayrıntıları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. son bölüm ile salı akşamı TV ekranlarındaydı. Sevilen dizi yine yeni bölümüyle günün konusu haline geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. yeni bölüm fragmanı ise sevenleri tarafından araştırılan konulardan. EDHO 173. bölüm özeti haberimizde.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. bölüm fragmanı yayımlandı mı? EDHO 173. son bölüm ayrıntıları...

EDHO ATV ekranlarında her bölümüyle dikkat çeken projeler arasında bulunuyor. Oktay Kaynarca'nın Hızır'ı canlandırdığı dizi salı akşamları diziseverlerin beğenisine sunuluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde, Alparslan'ı kurtarmak için düşmanları masaya davet etse de beklenmedik şekilde Korkmazlar ters köşe yapar. İşte, EDHO dizisine dair ayrıntılar...

EDHO 174. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYIMALANDI MI?

Başarılı oyucu kadrosuyla bir süredir ekranların fenomen dizisi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. son bölüm yayımlandı. Sevilen dizisinin merakla beklenen 274. yeni bölüm fragmanı ise henüz paylaşılmadı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli, canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan’ın hayatını kurmak için düşmanını masasına davet eder. Korkmazların masaya oturmasıyla masa kuralları gereği masadan kalktığını açıklayan Hızır Reis, başta dostları olmak üzere düşmanları Korkmazlara da ters köşe yapar. Hızır Reis’in bu hamlesinin ardından meydanın boşaldığını düşünen Korkmazlar da liderlik için mücadeleye hazırlanır. Masadan kalmasına rağmen tedbiri bırakmayarak hapishanedeki yeğeninin korumaya devam eden Hızır Çakırbeyli, tüm gücünü kullanır. Hızır amcasının verdiği kararlardan memnun olmayan Alpaslan ise amcasıyla iplerini koparmaya hazırdır. Kendi yolunu çizerek adını aleme yazdırmaya hazır olan Alpaslan ise sonunda hapishanede Derman Korkmaz’la yüz yüze gelir. Hızır Reis’in Korkmazlarla el sıkışmasını hazmedemeyen Ceylan ise eşiyle arasını açacak bir konuşma yapar. Hızır’ı kendisinden uzaklaştıran Ceylan, bu hamlesiyle eşini Bahar Sincanlı'ya istemeden yaklaştırır. Hayatlarına Hızır'ı kelimenin tam anlamıyla kalbinden vurarak giren Bahar Sincanlı, Hızır Reis’in pusulasını şaşırtırken, Ceylan’ın da baş düşmanı olur. Hızır Reis bir yandan yeğeninin hayatını kurtarmak için zor kararlar verirken bir yandan da kendisine söz geçiremez. Bahar Sincanlı ise çocukluk arkadaşı Ömür’e rağmen, Hızır Reis’in gönlünü çalmaktan bir an olsun vazgeçmez.

Magazin Haberleri Bülteni (15 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet