Geri Dön

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı? EDHO 179. yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için heyecan dorukta. Geçtiğimiz iki hafta ekrana gelmeyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, izleyenlerini bu hafta için meraklandırdı ve arayışa geçirdi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı? İşte EDHO 179. yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı? EDHO 179. yeni bölüm fragmanı

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü bu akşam ekrana gelecek mi merak konusu. Yılbaşı haftası ve maç haftasında yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı? İşte EDHO yeni bölüm ne zaman sorusunun yanıtı...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BUGÜN VAR MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. yeni bölümüyle bu akşam 20:00'da ekrana gelecek.

EDHO 179. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle dünyası kararır. Çakırbeyli ailesinin çınarı, ailesi ve sevdiklerini korumak için aldığı kararlarla herkesin saygısını kazanan Hayriye Çakırbeyli, hakkın rahmetine kavuşur. Bu olay, tüm ailede şok etkisi yaratırken en çok da Hızır Çakırbeyli'yi boşluğa düşürür. Hızır Çakırbeyli, annesinin vefatını hazmetmeye çalışırken bir yandan da içlerindeki hainle uğraşır. İhanet eden Ebru'ya adım adım yaklaşan Hızır Çakırbeyli, namlunun ucundadır. Ebru ise Hızır Çakırbeyli'yi ortadan kaldırmak için hizmetinde olduğu şebekeden izin ister.Masada yaptığı hamlelerle Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştıran Korkmazlar, Kimsesiz Doğan'ın geri gelmesiyle şok yaşarlar. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz'ı adeta diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan'ın da elini kuvvetlendirir.Babası İdris yüzünden Didem'e talip olan ve aldığı olumsuz dönüşten sonra gurur yapan Kaya ise Didem'in peşine düşer. Gözünü karartan Kaya, Haşmet Façalı'nın evine baskın yapar. Ama işler istediği gibi olmayacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ İKİ HAFTADIR NEDEN YOKTU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ilk olarak yılbaşı haftasından dolayı ekrana gelmedi. İkinci hafta ise ATV ekranın canlı maç yayının ekrana gelmesiyle dizinin yeni bölümü ekrana gelemedi.

EDHO OYUNCULARI

Oktay Kaynarca
Sanem Çelik
Ali Sürmeli
Hüseyin Avni Danyal
Yunus Emre Yıldırımer
Ozan Akbaba
Sabine Toziya
Turgay Tanülkü
Yalçın Hafızoğlu
Pelin Akil
Engin Benli
Turgut Tunçalp
Emir Benderlioğlu
Ceren Benderlioğlu.

Boğaç Aksoy: İki ay içinde geri dönüyorum!Geçtiğimiz mayıs ayında lenf kanserine yakalanan ve kemoterapi tedavisi görmeye başlayan oyuncu Boğaç Aksoy, son sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Hastane odasında çektiği videoyu takipçileriyle paylaşan Aksoy, koronavirüse yakalandığı için kök hücre tedavi sürecinin uzadığını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber