Geri Dön

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şaşırtan ayrılık! Sosyal medyadan veda etti

ATV'de salı akşamları izletici karşısına çıkan ve geçtiğimiz haftalarda 199'uncu bölümüyle sezon finali yapan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Diziye altıncı sezonda 'Bahar' karakteriyle dahil olan Pelin Akil, EDHO'dan ayrıldığını duyurdu.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şaşırtan ayrılık! Sosyal medyadan veda etti

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer'in paylaştığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi 199'uncu bölümüyle sezon finali yaptı. Diziye son sezonda dahil olan ve 'Bahar' karakterine hayat veren Pelin Akil ise yapıma veda ettiğini sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla duyurdu.

Akil, paylaşımına; ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Bahar'la olan hikayesinin sonuna geldik. Yapımda emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim hepinizi çok seviyorum, heyecanla izlemeye devam ediyor olacağım, kamera arkası ve önündeki herkese kocaman sarılıyorum, görüşeceğim insanlar çok hepinizi çok seviyorum. Karizmatik parterim Oktay Kaynarca kırmızı bir iz bırakıyorum yanağına yine son kez Behzat'ın da dediği gibi kırmızımı sürdüm tüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicisi ve Bahar severleri kocaman öpüyorum. Her veda yeni bir başlangıç" notunu düştü.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda şaşırtan ayrılık Sosyal medyadan veda etti


Behzat Uygur'dan güldüren paylaşım! İzzet Yıldızhan'dan 1000 Euro isterse ne olur?Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Behzat Uygur, bu sefer de İzzet Yıldızhan'ın balkonda şarkı söylediği videosunun üzerine bir kurgu yaptı. Videoda Yıldızhan'dan 1000 Euro borç isteyen Uygur'u izleyenler kahkahaya boğuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet