Geri Dön

Esra Dermancıoğlu: Aklım durdu ne kadar benziyoruz!

Oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, kendisini şimdilerde corona viürüsü üzerine yaptığı çalışmalarla gündemde olan Prof. Dr. Ercüment Ovalı'ya benzetti.

Esra Dermancıoğlu: Aklım durdu ne kadar benziyoruz!

Ev karantinasında çektiği eğlenceli videolarla takipçilerinin moralini yükselten Esra Dermancıoğlu, bu defa ilginç bir paylaşımla takipçilerinin karşısına çıktı.

Çektiği bir selfie'nin yanına Prof. Dr. Ercüment Ovalı’nın fotoğrafını koyan oyuncu, "Ben Ercüment Ovali'yi corona ile tanıdım… aklım durdu ne kadar benziyoruz…sanki aşıyı ben bulmuşum gibi hissediyorum o derece yani” notunu düştü.

Esra Dermancıoğlu: Aklım durdu ne kadar benziyoruz

5 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteniİngiltere ve Amerika'da evi olduğunu söyleyen Aleyna Tilki'nin üzerindeki marka kıyafetlerin toplamının 45 bin 200 TL olduğu öğrenildi.Ayrıldıkları iddia edilen müzisyen çift Fatma Turgut ile Can Baydar, mekanların kapanış saatiyle birlikte yemek sonrası Nişantaşı’ndaki bir kebapçıdan ayrılırken objektiflere takıldı.'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yeni bölümüne oyuncu Büşra Develi, samimi itiraflarıyla damgasını vurdu. Develi, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.Semra San, yeni single çalışması ‘Sefil’le, dört yıl aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz ay sosyal medyadan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’yle fotoğraf paylaşıp, merak uyandıran San’a, Akçıl şarkıda düet yaparak eşlik etti. ‘Sefil’, bugün DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.Oktay Kaynarca, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Atlas Sineması ve İstanbul Sinema Müzesi’yle ilgili, “Çok önemli ve değerli bir iş yapılmış” dedi. Kaynarca, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi için, “Oranın bütün eleştirilere rağmen İstanbul’a yakışır ve önemli bir kültür merkezi olacağına inanıyorum” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet