Cadde Esra Dermancıoğlu'nun estetik göndermesi gündem oldu!

Esra Dermancıoğlu'nun estetik göndermesi gündem oldu!

27.07.2022 - 13:37 | Son Güncellenme:

Sosyal medyayı aktif kullanan ve yayınladığı eğlenceli videolarla adından sıkça söz ettirmeyi başaran oyuncu Esra Dermancıoğlu,son paylaşımıyla dikkat çekti. Çektiği videoda estetik göndermesi yapan Dermancıoğlu, takipçilerini güldürürken geçirdiği operasyonlarla magazin gündeminden düşmeyen Seda Sayan da bu paylaşıma kayıtsız kalamadı. İşte detaylar...

2010-2012 yılları arasında yayınlanan 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisindeki 'Mukaddes' karakteri ile hafızalarda yer edinen ve son olarak 'Kaderimin Oyunu' adlı dizide boy gösteren Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz şubat ayında Meriç Aral ve Efe Tunçer’in Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan ‘Teras Noir’ programına konuk olmuştu.

Haberin Devamı

Projede Tarkan’ın şarkılarını seslendiren 53 yaşındaki oyuncu, “Onunla tanışmayı çok isterim. Tarkan’ı sosyal medyadan takip ediyorum. Ara ara 'Acaba geri takip ediyor mu?' diye de bakıyorum. Ama sanırım sosyal medya hesabımda mavi tik olmadığı için görünmüyorum" demişti.

Esra Dermancıoğlunun estetik göndermesi gündem oldu

"MAVİ TİK OLMAMASI HOŞUMA GİDİYOR"

Ünlü oyuncu, "Aslında hatırı sayılır bir takipçim var ancak mavi tik’imin olmaması hoşuma gidiyor. Hatta tiksiz olmayı daha havalı buluyorum ve sosyal medyada o kadar çok takipçili olmayı biraz tehlikeli buluyorum. Ama beni takip eden pişman olmaz” ifadelerini kullanmıştı.

"SAVAŞMAYA DEVAM"

Zaman zaman rol aldığı dizilerde çekilen fotoğraflarını paylaşan Dermancıoğlu, yere düştüğü anı "Kariyerimde bulunduğum yere böyle gelmişimdir. Savaşmaya devam" sözleriyle paylaşmıştı.

Esra Dermancıoğlunun estetik göndermesi gündem oldu

Haberin Devamı

Meslektaşının paylaşımına kayıtsız kalmayan Nilgün Belgün de Dermancıoğlu'na yorum yapmıştı. Belgün, "Ah ah bilmem mi aynı ben de böyle geldim bu yıllara" demişti.

"UZUN SÜRE YAPARSANIZ, ÖYLE KALIYOR OLABİLİRSİNİZ"

Yaptığı her paylaşımla gündem olan Esra Dermancıoğlu, son olarak "Sanatçının görevi halkı bilinçlendirmektir" notunu düştüğü videosuyla adından söz ettirdi.

Sosyal medya hesabından esprili bir paylaşım yapan oyuncu, "Çocuklar saçlarımı kuruturken fark ettim. Estetiğe çok para veremeyen varsa, bunu uzun süre yaparsanız, öyle kalıyor olabilirsiniz" dedi.

Dermancıoğlu'nun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelirken, yaptırdığı estetik operasyonlarla sık sık gündem olan Seda Sayan da kayıtsız kalmadı.

Esra Dermancıoğlunun estetik göndermesi gündem oldu

Ünlü oyuncuya 'Seviyorum seni' diye seslenen Sayan'ın yorumuna gelen; "Senin bir derdin yok, her tarafın estetik zaten Seda Ablam" yorumuna sessiz kalmayan Dermancıoğlu, "Şşşt Seda'ma laf yok" yanıtını verdi.

"BEN ZAYIFLAMAZSAM NE OLUR?"

Öte yandan zaman zaman takipçilerinden gelen yorumlara da yanıt veren Esra Dermancıoğlu, daha önce kendisine yöneltilen 'zayıfla' eleştirilerine kaytsız kalmamıştı.

Eleştirilere göbeğini açıkta bırakan bir fotoğrafıyla karşılık veren Dermancıoğlu, paylaşımına; "Tatloşlar ya ben zayıflamazsam ne olur ya? Ayıp etmiş olmazsam bu şekil devam etmek istiyorum... Olmaz mı? Cezanne ressam olur kendisi bilmeyenlere... Belki ben o dönemin kadınıyım! Zayıflamayacağım ya! Net! Çokta bebeyim pardon da. Makarna suyu koyun hadi" notunu düşmüştü.

Esra Dermancıoğlunun estetik göndermesi gündem oldu