Geri Dön

Esra Dermancıoğlu’nun kızı Refia Dermancıoğlu koronavirüse yakalandı

Son olarak 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde 'Behice' karakterine hayat veren oyuncu Esra Dermancıoğlu’nun kızı Refia Dermancıoğlu koronavirüse yakalandı. Dermancıoğlu’nun test sonucu ise negatif çıktı.

Esra Dermancıoğlu’nun kızı Refia Dermancıoğlu koronavirüse yakalandı

Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Esra Dermancıoğlu, kızının koronavirüse yakalandığını takipçileriyle paylaştı. Kendisi de test yaptıran oyuncu, aynı evde yaşadığı kızına sonucun negatif çıktığını mesaj atarak söyledi.

O mesajın ekran görüntüsünü sosyal medyada paylaşan Dermancıoğlu, açıklama kısmına şöyle yazdı: “Anne kıza ‘Negatif çıktım’ diyor, kızın cevabı: ‘Ooo aslan parçası.’ Ne zaman büyüdü? Ne zaman arkadaş olduk?”

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner