Geri Dön

Esra Eron-Efe Gürsoy aşkı bitti!

Sunucu Esra Eron, altı yıldır aşk yaşadığı işletmeci Efe Gürsoy ile ilişkisini sonlandırdı. 41 yaşındaki bir çocuk annesi Eron, ayrılık haberini, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Esra Eron-Efe Gürsoy aşkı bitti!

Show TV ekranlarında yayınlanan '1 Başka Güzel'in sunucusu Esra Eron, altı yıldır aşk yaşadığı işletmeci Efe Gürsoy ile yollarını ayırdı. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamada bulunan Eron, şu ifadeleri kullandı:

"Altı yıllık ilişkimizi karşılıklı konuşarak ve anlaşarak bitirmiş bulunmaktayız. Teşekkürler."

Esra Eron-Efe Gürsoy aşkı bitti

ESKİSİNDEN DAHA MUTLULARDI
2002 Miss Turkey üçüncüsü Esra Eron, 2008’de evlendiği Murat Aşık’tan 2013’te boşanmıştı. 2016’da Efe Gürsoy ile aşk yaşamaya başlamış, karantina günlerinde ayrılmışlardı.

Gürsoy ile Eron, üç aylık ayrılığın ardından yeniden aşk yaşamaya başlamışlardı. Tanıyanlar, ünlü çiftin eskisinden daha mutlu olduklarını belirtmişti.

Esra Eron-Efe Gürsoy aşkı bitti

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber