Geri Dön

Esra Sönmezer sahneye dönüyor

Oyuncu Esra Sönmezer, önceki gün Trump AVM'de görüntülendi. Koronavirüs pandemisi nedeniyle iki yıldır tiyatro sahnesinden uzak kalan Sönmezer, yeni bir oyun hazırlığı içerisinde olduklarını söyledi.

Esra Sönmezer sahneye dönüyor

‘Seni Gidi Beni’ isimli oyunun provasından çıktığını belirten Esra Sönmezer, “Her şey yolunda arkadaşlar. Yeni bir oyun hazırlığımız var. Ocak ayında inşallah sahnede olacağız” dedi.

"İFADEMİ KARAKOLDA VERDİM"
Esra Sönmezer’in geçtiğimiz günlerde katıldığı bir doğum günü partisinde, şarkıcı Cengiz Kurtoğlu ile iş insanı Mustafa Can arasında kavga çıkmıştı. Olayın karakola intikal etmesiyle taraflar birbirinden şikâyetçi olmuş ve ifade vermişlerdi.

Kavga sırasında orada bulunan Esra Sönmezer, yaşananların sorulması üzerine, "Gerekli ifademi karakolda verdim. Vatandaşlık görevimi yaptım. Güzel başlayan bir gece anlam veremediğim şekilde tatsız bitti" açıklamasını yaptı.

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber