Geri Dön

'Kedi kadın' Jocelyn Wildenstein’ın ‘estetik’ iflası!

Yaptırdığı estetik ameliyatlarla kediye benzeyen ABD’li sosyetik Jocelyn Wildenstein’ın bu operasyonlar için borçlandığı, borçlarını ödeyemeyince evlerine el konulduğu ortaya çıktı.

'Kedi kadın' Jocelyn Wildenstein’ın ‘estetik’ iflası!

Milyonluk daireleri satılıyor
İsviçre asıllı ABD’li sosyetik Jocelyn Wildenstein (80) yüzüne yaptırdığı estetik ameliyatlar sonucu kedilere benzeyince dünya çapında şöhret oldu. ‘Catwoman’ (kedi kadın) lakabı takılan Jocelyn Wildenstein estetik ameliyatlara harcadığı milyarlar ve lüks yaşamı nedeniyle iflas etti. Estetik tutkusunu borç alarak devam ettiren Jocelyn Wildenstein borçlarını ödeyemeyince alacaklıları peşine düştü.

‘Kedi kadın’ın New York’taki üç lüks dairesinin alacaklıları tarafından satışa çıkarıldığı ortaya çıktı. Trump World Tower gökdeleninde bulunan üç daireden birinin geçen ay 1.9 milyon dolara satıldığı belirtilirken diğer iki dairenin ise toplam 5.5 milyon dolara satışa çıkarıldığı duyuruldu.

Boşanma tazminatı da bitti
Wildenstein ilk 1999’da, Fransız sanat eseri satıcısı olan eşi Alec N. Wildenstein’dan ayrıldığında yaptığı 2.5 milyar dolarlık boşanma anlaşmasıyla New York’ta ünlendi. Mahkeme, boşanmadan sonraki 13 sene boyunca eski eşinden yılda 100 milyon dolar alan Wildenstein’ın estetik ameliyatları için ayrıca nafaka alamayacağını bildirdi. Yıllık telefon faturası 60 bin dolar, yemek ve şarap maliyeti 547 bin dolar olan Wildenstein, boşanma tazminatı kesilince iflasa sürüklendi. Wildenstein  borçlarını ödeyemeyince iflas koruması için resmi makamlara başvurdu ama sonuç alamadı.

Estetikleriyle ünlenen Wildenstein’ın şimdi nerede olduğu dahi bilinmiyor.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber