Geri Dön

‘Etrafımda oyuncu görmüyorum’

Yeşilçam'ın duayen ismi Engin Çağlar, Nişantaşı City’s’de objektiflere yansıdı. Sonbaharda dizi çekimleri için Makedonya'ya gideceğini söyleyen Engin Çağlar, şimdiki oyuncuların aldıkları ücretleri astronomik bulup bulmadığı konusunda konuştu.

‘Etrafımda oyuncu görmüyorum’

Usta oyuncu Engin Çağlar, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Sonbaharda dizi çekimleri için Makedonya'ya gideceğini söyleyen Çağlar, şimdiki oyuncuların aldıkları ücretleri astronomik bulup bulmadığı sorusuna yanıt verdi.

Ünlü isim, “Bizim dönemimizde ülke şartları ve ekonomisine baktığınız zaman kazanılan para daha çoktu, bizim gibi üst düzey başrol oyuncuları şu anki ülke ekonomisine yani rayiçlerine göre daha fazla kazandı, şu an oyuncular fazla alıyor gibi görünüyor ama malların değerleri bakımından bizim döneme göre az kazanıyorlar" dedi.

"15 DİZİDE OYNADIM! DİZİLERİ HATIRLAYAN VAR MI?"

“Yeni jenarasyon oyuncuları nasıl buluyorsunuz, size göre şu anki oyunculardan hangisi başarılı” sorusuna da cevap veren 81 yaşındaki Engin Çağlar, “Ben etrafta fazla oyuncu görmüyorum, gördüklerim dizi oyuncusu, bir oyuncu sinemada var olur. Sinema filmleri var mı? yok! Olsa da bir iz bırakmamıştır” diye konuştu.

Kendisinin de 15 dizi filmde oynadığını fakat bunları hatırlayanın da olmadığını belirten Engin Çağlar, “Ama sinema filmlerimi herkes bilir, dizilerimi bilmezler, o yüzden dizilerde boy gösteren herkes sinema yani gerçek oyuncu değildir” dedi.

‘Etrafımda oyuncu görmüyorum’

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber