Geri Dön

‘Evlenebileceğime hiç inanmadım’

Kylie Minogue, evlilikten korktuğunu belirterek hiçbir zaman nikah masasına oturmayı düşünmediğini söyledi.

‘Evlenebileceğime hiç inanmadım’

Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue, Vogue dergisine röportaj verdi. Samimi açıklamalar yapan pop yıldızı, “Evlenebileceğime hiçbir zaman inanmadım. Nişanlanmak istememin sebeplerinden biri de hatanın belki de burada yattığını düşünmekti. Oysa ben kendimi bildim bileli evlenmekten ölesiye korktum. Basbayağı ödüm patlıyordu. Bugüne dek kimseye ‘Evet’ diyeceğime dair en ufak bir işaret vermedim” dedi.

Çocuğu olmadığı için zaman zaman pişmanlık duyduğunu belirten Minogue, “Bu konuyu zamanında çok düşünmüşlüğüm var. O yol hiç bana göre değildi. Ama şimdilerde teyzelik çok hoşuma gidiyor. Bundan sonra tekrar biriyle tanışacak olursam, onun çocuklu olma ihtimali çok yüksek bence. Bu yüzden, kendi çocuğumu doğurmaktansa, olay büyük ihtimalle böyle çözülecek” şeklinde konuştu.


Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber