Geri Dön

Evrencan Gündüz: Müzisyen olmasam marangoz olurdum

Merhum gitarist Asım Can Gündüz'ün şarkıcı oğlu Evrencan Gündüz, samimi açıklamalarda bulundu. "Müzisyen olmasam marangoz olurdum!" diyen Gündüz, "Sokak müzisyenliğinden bu yana gençliğimi özverili ve üretken kullanarak hayatımı daha verimli ve kaliteli hale getirmeye çalıştım" diye konuştu.

Evrencan Gündüz: Müzisyen olmasam marangoz olurdum

16 yaşında müzisyenliğe başlayan ve farklı müzik türlerinden kendine has tarzını yansıtan Evrencan Gündüz, hakkında merak edilenleri anlattı.

MAG Dergisi'ne konuşan Gündüz, en büyük hayalinin Grammy'i kazanıp, kendisini izleyen tüm Türk gençlerine Türkçe seslenmek olduğunu belirtti.

İşte Evrencan Gündüz'ün öne çıkan açıklamaları:

"Sokak müzisyenliğinden bu yana gençliğimi özverili ve üretken kullanarak hayatımı daha verimli ve kaliteli hale getirmeye çalıştım."

"Pandemi süreci benim için fırsata dönüştü."

"Aşk güzeldir ama insanlar, aşkı başkasına duymaları gerektiğini hissederler."

"TÜM DÜNYADA KENDİ DİLİMDE MÜZİK YAPMAYI HEDEFLİYORUM"
"Dünyaya hizmet etme ve misafir olduğum bu zaman diliminde mümkün olduğunca cana dokunmak, onlara ilham olmak da en büyük hayalim."

"Tüm dünyada kendi dilimde müzik yapmayı hedefliyorum."

"Müzisyen olmasaydım marangozluk, arı yetiştiriciliği, peyzaj ya da Mersin balığı üzerine master yapardım."

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber