Geri Dön

Ezgi Eyüboğlu: Kimin ne düşündüğünün benim için hiçbir önemi yok

TRT 1'de yayınlanan ‘Teşkilat’ dizisinde rol alan Ezgi Eyüboğlu, Women’s Shine Dergisi için objektif karşısına geçti. Güzel oyuncu, İş ve özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Ezgi Eyüboğlu: Kimin ne düşündüğünün benim için hiçbir önemi yok

Ezgi Eyüboğlu, enerjisi yüksek bir insan olduğunu ve enerjisinin kolay düşmediğini belirterek, "Canımı sıkan bir şey olduğunda hemen odağımı değiştiririm. Beni çok uzun süre bir şeye üzülürken göremezsiziniz” dedi.

"CEREN'LE İLGİLİ BAZI SORULARIN CEVABINI BİLMİYORUM"
Ünlü oyuncu, ‘Teşkilat’ dizisine dahil olma sürecini, "Canlandırdığım Ceren karakterinde beni en çok çeken klişelerden uzak oluşu, bugüne kadar canlandırdığım rollerden farklı oluşu, güçlü bir karakter oluşu, ters köşelerle ve sürprizlerle dolu oluşu. Ceren’le ilgili bazı soruların cevabını ben bile bilmiyorum. Bu gizemli, her an ne yapacağı belli olmayan halleri çok hoşuma gidiyor” sözleriyle anlattı.

Diziyle birlikte yeni farkındalıklar kazandığını dile getiren Ezgi Eyüboğlu, “En önemlisi ilk kez uzun süre şehir dışı bir işte çalışıyorum. Eskiden 'Evimden uzakta asla yapamam' derdim ama onu da yaptım. Korktuğum şeylerin üstüne gitmek, her korkunun üstüne tek tek çizik atmak beni güçlendiriyor, bir adım öteye taşıyor hayatta. 'Dizinin kendimle ilgili en önemli kattığı şey bu' diyebilirim” ifadelerini kullandı.

"MESLEĞİM EMPATİ DUYGUMU GELİŞTİRDİ"
Oyunculuğa başlamadan önce daha çekingen ve sosyalleşmeyi pek sevmeyen biri olduğunu burgulayan Eyüboğlu, "Mesleğim bütün bu özelliklerimi törpüledi, çok daha özgüvenli ve sosyal ilişkileri kuvvetli bir kadın olmamı sağladı. Empati duygumu geliştirdi” dedi.

"KIRMAK İSTEDİĞİM ÖNYARGILAR YOK"
33 yaşındaki güzel, “Kendine dair yıkmak istediğin bir önyargı var mı? Bireysel sınırların olarak tanımlayabileceğin, asla taviz vermeyeceğin karakteristik özelliklerin var mı?’ sorusunu, “Kırmak istediğim önyargı yok çünkü kimin ne düşündüğünün benim için hiçbir önemi yok. İşimle ilgili ve sadece beni ilgilendirdiğini düşündüğüm konularla ilgili taviz vermem” şeklinde yanıtladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber