Geri Dön

Ezgi Mola'nın ev temizliği! Sevgilisi set ekibine seslendi

Şimdilerde 'Masumlar Apartmanı'nı dizisinde temizlik takıntısı olan 'Safiye' adından bir karakteri canlandıran Ezgi Mola, ev temizliğinde de hızını alamadı. Sevgilisi Mustafa Aksakallı, canlandırdığı karakter gibi giyinip evi temizleyen Mola'nın o anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Ezgi Mola'nın ev temizliği! Sevgilisi set ekibine seslendi

Oyuncu Ezgi Mola, 'Masumlar Apartmanı' dizisinde canlandırdığı temizlik takıntısı bir kişiliğe sahip olan Safiye gibi giyinerek evde temizlik yaptı. Sevgilisi Mustafa Aksakallı ise tüm evi baştan aşağı temizleyen Mola'nın o hallerini videoya çekerek sosyal medya hesabından paylaştı.
"KORKUYORUM SAFİYE BİZİM EVDE"
Güzel oyuncunun çamaşır astığı evi süpürdüğü ve toz aldığı anları kayıt altına alarak Instagram'ın hikaye kısmında yayınlayan Aksakallı, "Korkuyorum Safiye bizim evde" notunu yazdı.
Set ekibine de çağrıda bulunan Mustafa Aksakallı, "Baktıkça gülesim geliyor, sinirlerim bozuldu. Rejiden beni duyan varsa bu kızı hemen sete çağırsın" dedi.

Öte yandan mart ayının sonunda 37 yaşına basan Ezgi Mola, doğum gününü sevgilisi Mustafa Aksakkallı ile kutlamıştı. Sosyal medya hesabından doğum günü pastasıyla çekilen fotoğrafını paylaşan Ezgi Mola, "Sevgi dolu, birbirimizi yargılamadığımız, ötekileştirmediğimiz , ayıplamadığımız, şiddetsiz, huzurlu bir yaş diliyorum kendime ve hepimize. Bana hep hissettirdiğiniz sevginiz için teşekkür ederim, her şey gönlümüzden geçtiği gibi olsun. Sağlıkla, aşkla, huzurla" notunu yazmıştı.

Ezgi Molanın ev temizliği Sevgilisi set ekibine seslendi

Magazin Haberleri Bülteni (19 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet