Geri Dön

Ezgi Sertel kimdir, kaç yaşında? Gelinim Mutfakta sunucusu Ezgi Sertel nereli?

Ezgi Sertel, hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programının bu haftaki sunuculuğunu gerçekleştiriyor. Sertel'in yaşamı ile ilgili bilgiler merak konusu. Peki Ezgi Sertel kimdir, kaç yaşında?

Ezgi Sertel kimdir, kaç yaşında? Gelinim Mutfakta sunucusu Ezgi Sertel nereli?

Ezgi Sertel'in hayatı ile ilgili detaylar araştırılan konular arasında bulunuyor. Gelinim Mutfakta programının bu haftaki sunuculuğunu Ezgi Sertel gerçekleştiriyor. Peki Ezgi Sertel kimdir? İşte Ezgi Sertel'in biyografisi...

EZGİ SERTEL KİMDİR?

Ezgi Sertel 1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde doğdu. 2006 yılında yayına giren Yağmurdan Sonra adlı dizide Leyla öğretmen karakterini oynadı. Oyunculuğun yanı sıra sunuculuk da yapan Ezgi Sertel, Lezzet Haritası isimli programla Anadolu'da birçok şehri dolaşarak o şehrin yemeklerini ve kültürünü tanıtmıştır. 7 Eylül 2020 tarihinden itibaren Fazlası Zarar adlı yarışma programının sunuculuğunu yapmıştır.

Oyuncu Ozan Çobanoğlu ile evlidir. Ozan Murat Çobanoğlu'nun gelinidir. Ocak 2020'de, erkek ikizleri Tibet ve Mert dünyaya geldiler.

Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber