CaddeFahriye Evcen 38 oldu! Pastası dikkat çekti

Fahriye Evcen 38 oldu! Pastası dikkat çekti

06.06.2024 - 15:48 | Son Güncellenme:

7 yıldır kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile mutlu bir evlilik sürdüren Fahriye Evcen, 38'nci yaşına girdi. Ünlü isim sosyal medya hesabından doğum günü kutlamasında çekilen aile karesini yayınladı. Evcen'in pastası gündem oldu.

Fahriye Evcen 38 oldu Pastası dikkat çekti

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2013 yılında 'Çalıkuşu' dizisinin setinde başlayan ilişkilerini 2017'de evlilikle taçlandırmıştı. İkili, Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşen muhteşem düğünle dünyaevine girmişti.

Haberin Devamı

Popüler çift, Nisan 2019'da Karan'ın doğumu ile ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı. 'Kuruluş Osman'ın Osman Bey'i ile son olarak 'Alparslan: Büyük Selçuklu'da rol alan güzel oyuncu, geçtiğimiz yıl ocak ayında ikinci oğulları Kerem'i kucaklarına almıştı.

"HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM"

Karan ve Kerem adında iki oğlu olan güzel oyuncu, doğum günü için gelen mesajlar üzerine sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Evcen, yayınladığı karesine: 'Hayatımın en anlamlı doğum günlerinden biriydi. Tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, ve çok kalabalık ailem, hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum.' notunu düştü.

Fahriye Evcen 38 oldu Pastası dikkat çekti

DEVASA PASTASI GÜNDEM OLDU

Evcen'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımda özel olarak hazırlanan pastası dikkat çekti. Ünlü ismin pastasında bulunan minyatürler sosyal medya kullanıcıları tarafından komik ve eğlenceli bulundu.

Haberin Devamı

Fahriye Evcen 38 oldu Pastası dikkat çekti

BURAK ÖZÇİVİT'TEN YANIT

Evcen'in paylaşımını kendi sosyal medya hesabından yayınlayan Burak Özçivit ise eşine "Nice senelere aşkım." diye seslendi.