Geri Dön

Fahriye Evcen: Burak ne giydiğime karışmaz

Oğlu Karan ile birlikte Etiler'de objektiflere yansıyan oyuncu Fahriye Evcen, "Burak Bey kıskanç mı?" sorusuna cevap verdi.

Fahriye Evcen: Burak ne giydiğime karışmaz

2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile nikah masasına oturan Fahriye Evcen, önceki gün oğlu Karan Özçivit ile birlikte Etiler'de görüntülendi.

Habertürk'te yer alan habere göre; çocuk konseptli bir mekandan çıkan oyuncu, "Bu aralar sık sık görüşüyoruz. Karan evde sıkılıyor. O yüzden buraya getirip, oyun oynatıp, vakit geçiriyoruz. Bana da iyi oluyor. Çok eğlenceli etkinlikler var" şeklinde konuştu.

"KENDİM VE SEVENLERİM İÇİN YAPTIM"
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği fotoğraf çekimi ile çok konuşulan Evcen, "Kendim ve sevenlerim için yaptığım bir çekimdi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne de denk geldi. Güzel oldu" ifadelerini kullandı.

"HİÇ ÖYLE BİR İLİŞKİMİZ YOK"
Muhabirlerin "Burak Bey kıskanç mı?" sorusuna yanıt veren ünlü oyuncu, "Yok. Yani hiç öyle bir ilişkimiz yok. Burak ne giydiğime karışmaz" şeklinde konuştu.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Fahriye Evcen, "Proje netleşsin, açıklayacağım" dedi. Dijital platformlara sıcak baktığını da dile getiren Evcen, "Proje için bir şey söylemeyeyim" açıklamasını yaptı.

13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni13 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet