Geri Dön

Fahriye Evcen: Dayanmak gitgide zorlaşıyor

Türkiye’nin birçok bölgesinde devam eden orman yangınlarına ünlü isimlerin tepkileri dinmek bilmiyor. Yangınlar hakkındaki sessizliğini bozan Fahriye Evcen'in yazdıkları takipçilerinin içini acıttı.

Fahriye Evcen: Dayanmak gitgide zorlaşıyor

Ülkemizde devam eden yangınlar hepimizin ciğerini yakmaya devam ediyor. Ünlüler camiası seferberlik ilan ederek; afetzedelerin yaralarını sarmaya çalışıyor. Bazı ünlülerimiz yardımlarını tüm Türkiye'ye gösterirken ve daha fazla destek için storyler paylaşırken; diğer ünlülerimiz ise sessiz sedasız yardımlarını yapmaya devam ediyor.

Fahriye Evcen de Instagram hesabından yangınlar hakkında açıklama yapmayı ihmal etmedi. Ormanlarla birlikte ciğerinin de yandığını ifade eden güzel oyuncu, orman yangınlarında emek veren ter döken herkese de teşekkür etmekten geri durmadı.

Evcen paylaşımında şunları söyledi:

"Günlerdir içinde bulunduğumuz bu felakete dayanmak gitgide zorlaşıyor.. yangından etkilenen her bir canlı, her bir aga., her bir insanımız icin ne kadar ağlasak az.. Ciğerimiz yandı ve yanmaya da devam ediyor. Hem toprağımızın, hem de onca can'ın bu felaketten bir an önce kurtulması ümidiyle, yangınla günlerdir canla başla mücadele eden yurdumun cesur ve güzel yürekli insanları ve onlara desteklerini esirgemeyen herkese milyonlarca kez teşekkür etmek istiyorum.. tüm emek verenlere minnettarım.. sağ olun, var olun."

Fahriye Evcen: Dayanmak gitgide zorlaşıyor

Serdar Ortaç, Beşiktaş'tan özür dilediSerdar Ortaç, Adana'da sahne aldığı mekanda Beşiktaş-Adana Demirspor maçından bahsederken hakaret içeren ifadeleri nedeniyle tepki çekmişti. Ünlü şarkıcı, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile siyah-beyazlı camiadan özür diledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber