Geri Dön

Fatih Ürek paylaştı! İşte Kemal Sunal’ın yıllar sonra ortaya çıkan görüntüsü

Merhum sanatçı ve Türk sinemasının unutulmaz ismi Kemal Sunal ve oğlu Ali Sunal'ın, yıllar önce şarkıcı Fatih Ürek ile beraber, bir dönemin meşhur şarkısı 'Bekar Gezelim'i söylediği ve dans ettiği görüntüler yıllar sonra sosyal medyada viral oldu.

Fatih Ürek paylaştı! İşte Kemal Sunal’ın yıllar sonra ortaya çıkan görüntüsü

Türk sinemasının en büyük oyuncularından biri olan Kemal Sunal 3 Temmuz 2000 yılında hayata gözlerini yumsa da filmleri hala milyonlarca insan tarafından izleniyor. Oyunculuğunun yanında karakteriyle de öne çıkan usta isim, hafızalarda tazeliğini koruyor.

Hayatı ve yaptıkları hala merak konusu olan usta sanatçı Kemal Sunal’ın ölmeden önce çekilmiş bir videosu sosyal medyanın gündemine oturdu.

Fatih Ürek paylaştı İşte Kemal Sunal’ın yıllar sonra ortaya çıkan görüntüsü

OĞLU ALİ SUNAL İLE DANS ETMİŞ
1998 yılında Grup Laçin’in hit olan parçası “Bekar Gezelim” şarkısı eşliğinde Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’la dans ettiği görüntüler sevenlerinin içini ısıttı. Sunal ve Ali Sunal’ın dansına eşlik eden Fatih Ürek, o anları “Benim için çok önemli ve değerli bir video teşekkürler. Saygıyla ve sevgiyle Kemal Sunal” notuyla paylaştı.

GÖRENLER DUYGULANDI
Kemal Sunal'ın oldukça neşeli olduğu ve dans ettiği görüntüleri ilk kez gören sosyal medya kullanıcıları, usta isme bir kez daha sevgi ve saygı duyduklarını dile getirdi. İşte sosyal medyada videoya gelen yorumlardan bazıları; "Muhteşem bir video. Çok özlemişim yaşıyormuş hissine kapıldım bir anda. Mekanı cennet olsun inşallah.", "Mekânı cennet olsun,sanki hiç gitmemiş gibi.", "Allah rahmet eylesin güzel insan Kemal Sunal."

KEMAL SUNAL'IN ÖLÜMÜ
Sunal, kişisel yaşamı ve kariyeri boyunca yaptığı yolculuklarda daima kara taşıtlarını tercih etmiş, uçak ve deniz taşıtlarından korktuğunu dile getirmiştir. Çeşitli festivallerde, ödül törenlerine kara taşıtıyla yetişemeyen sanatçının uçak fobisi yaşamı boyunca yenemediği bir korkusu olarak kalmıştır. 3 Temmuz 2000 tarihinde, Balalayka isimli filmin çekimleri için bindiği Trabzon uçağında kalp krizi geçirmiştir.

Fatih Ürek paylaştı İşte Kemal Sunal’ın yıllar sonra ortaya çıkan görüntüsü

Ölümüne bir dizi ihmaller zincirinin neden olduğu düşünülmektedir. Zeki Alasya, Sunal'ın vefatıyla ilgili görüşünü şöyle dile getirmiştir; "Kimseleri filmin çekileceği yere otobüsle gitmek sıkıntısında bırakmamak için kendini zorlayarak bindi o uçağa, imkanı yok binmez."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber