Geri Dön

Fatma Girik taburcu oldu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşamını sürdüren 79 yaşındaki sanatçı Fatma Girik, aniden rahatsızlanmıştı. Yeşilçam'ın usta ismi, göğüs rahatsızlığı şikayetiyle yaşadığı Bodrum'da özel hastaneye kaldırılmıştı. Girik, tedavisinin ardından taburcu oldu.

Fatma Girik taburcu oldu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan Fatma Girik yaşadığı evde aniden fenalaşınca ambulans ile özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Girik’in göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeniyle tedavi altına alındığı, sağlık durumunun iyi olduğu ve bir süre müşahede altında tutulacağı belirtilmişti.

GÜZEL HABER GELDİ
Usta sanatçıdan güzel haber geldi. Girik'in menajeri Bircan Silan, ünlü oyuncunun taburcu olduğunu belirtti. Instagram hesabından usa oyuncunun fotoğrafını yayınlayan Silan, paylaşımına şu notu düştü:

"Canım Fatma Girik, beş günün sonunda hastaneden çıkıyor…”Her şey bundan böyle daha güzel olacak” Sen çok yaşa hep çok iyi ol Fato'm benim."

Fatma Girik taburcu oldu

"RÜYALARIMDA HEP KOŞUYORUM"
Geçirdiği kalça ameliyatının ardından fizik tedavi gören 79 yaşındaki usta oyuncu, “Rüyalarımda hep koşuyorum. O eski günlerimi çok özledim. Tedavim için İstanbul’a dönüş süremi hızlandıracağım” demişti.

İSTANBUL'A ERKEN DÖNÜŞ PLANI 
Fatma Girik, 20 yıldır yaşadığı Bodrum’daki evinin satışını beklemeden İstanbul’a taşınacak ve tedavisine başlayacaktı. Ayrıca sanatçının, ablasıyla Gayrettepe’deki evine yerleşeceği öğrenilmişti.

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner