Geri Dön

Fatma Toptaş: Bisiklet gibi park ediyorum

Son olarak 2020 yılında 'Bay Yanlış' dizisinde rol alan Fatma Toptaş, önceki gün City’s Nişantaşı çıkışı objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, park halindeki aracının içerisinde muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Fatma Toptaş: Bisiklet gibi park ediyorum

Şef Gürkan Topçu ile uzun süredir aişk yaşayan Fatma Toptaş, iki kez ertelemek zorunda kaldıkları nikâh tarihlerinin sorulması üzerine, “Sürpriz olsun” açıklamasında bulundu.

"YURT DIŞINDA ÇOK GÖRÜYORUM"

İki yıldır kullandığı mini aracının çok faydasını gördüğünü belirten oyuncu, "“Bisikletin park ettiği yere park ediyorum. Bu araçlardan yurt dışında çok görüyorum. Maalesef Türkiye’de pek alışkın değiliz” dedi.

Fatma Toptaş: Bisiklet gibi park ediyorum

"OYUNCUNUN İŞİ GÖRÜŞMEK"

Bir süredir setlerden uzak kalan Toptaş, yeni iş görüşmelerinin olduğunu belirterek, “Şu an bir iş yok. Oyuncunun işi görüşmek. Görüştüğümüz işler var. İnşallah ekrana döneceğim” ifadelerini kullandı.

Fatma Toptaş: Bisiklet gibi park ediyorum

'RECEP İVEDİK' İTİRAFI

2008 yılında komedyen Şahan Gökbakar ile birlikte 'Recep İvedik'te rol alan Toptaş, filmin elde ettiği başarının kendisini şaşırttığını söyledi: Yeni mezun olmuş bir insan olarak bu kadar büyük bir başarı beklemiyordum. 7-8 milyon izlenme, insanları ilgisi beni şaşırtmıştı.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber