Geri Dön

Fatma Turgut: Sertab Erener’le artık konuşmuyoruz

Şarkıcı Fatma Turgut, Seçkin Süngüç ve Fezi Altun’un sunduğu YouTube’da yayınlanan 'Bize Kaldı' programına konuk oldu. Eskiden solisti olduğu Model grubu hakkında konuşan Turgut, sekiz yıllık dostu Sertab Erener'le artık konuşmadığını da dile getirdi.

Fatma Turgut: Sertab Erener’le artık konuşmuyoruz

Seçkin Süngüç ve Fezi Altun’un sunduğu YouTube’da yayınlanan 'Bize Kaldı' programına her hafta ünlü isimler konuk olmaya devam ediyor. Programa bu hafta da şarkıcı Fatma Turgut katıldı. Hakkında bilinmeyenleri anlatan Turgut, dağılan Model grubu ve Sertab Erener ile ilgili konuştu. 

"GRUP DAĞILDI"

Eski grubu Model hakkında bilinmeyenleri anlatan Turgut, "Model, iyi bir oluşumdu. Güzel işler yapıldı ve grup dağıldı. Grup üyeleri Amerika’ya yerleşti. Albüm yapacaktık... Bir anda aradılar ve ‘Türkiye’ye dönmeme kararı aldık’ dediler. Ben de burada ne yapayım, kendi yoluma devam ettim. Hiçbir grup üyesiyle görüşmüyorum" dedi.

 

"BİRBİRİMİZE DOYDUK"

Fatma Turgut, bir dönem yakın arkadaş olduğu meslektaşı Sertab Erener'le de artık konuşmadığını söyledi. Şarkıcı, Erener için “8 yıl kadar uzun bir süredir yakın arkadaştık. Ama artık konuşmuyoruz. Birbirimize doyduk" açıklamasını yaptı.

Sertab Erener ile Fatma Turgut, geçtiğimiz yıllarda sık sık birlikte objektiflere yansıyordu.

Fatma Turgut: Sertab Erener’le artık konuşmuyoruz

Magazin Haberleri Bülteni (19 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet