Geri Dön

Fekeli diziden ayrılıyor mu, ölecek mi 2021? Bir Zamanlar Çukurova Kerem Alışık (Fekeli) diziden çıkıyor mu?

Fekeli ölüyor mu sorusu araştırılıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi tüm heyecanı ile ekrana gelmeye devam ediyor. Dizide Fekeli karakterini canlandıran Kerem Alışık'ın diziden ayrılacağı yönünde haberler gündeme geldi. Oğlu Yılmaz'ı kaybeden Fekeli Bir Zamanlar Çukurova'da ayrılıyor mu?

Fekeli diziden ayrılıyor mu, ölecek mi 2021? Bir Zamanlar Çukurova Kerem Alışık (Fekeli) diziden çıkıyor mu?

Yılmaz'ın ansızın hayatını kaybetmesi ile Bir Zamanlar Çukurova'nın başrol oyuncularından Uğur Güneş diziden çıktı. Dizide Yılmaz'ın babası olan Kerem Alışık yanı Fekeli'nin de kadrodan çıkacağı konuşuluyor. Oyuncularından Vahide Perçin'de ayrılanlar arasında yer aldı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova Fekeli hakkında detaylar...

FEKELİ BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DAN AYRILIYOR MU?

ATV'nin başarılı ve sevilen yapımlarından Bir Zamanlar Çukurova'da Hünkar'ı oynayan Vahide Perçin ve Yılmaz'ı canlandıran Uğur Güneş'in ardından Kerem Alışık'ın da kadrodan çıkacağı konuşulanlar arasında bulunuyor. Fekeli karakterine hayat veren başarılı oyuncunun Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılıp ayrılmayacağı henüz kesinleşmiş değil ve konu hakkında bir açıklama yapılmadı.

Fekeli'ye hayat vere Kerem Alışık'ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı ise yeni bölümde netlik kazanacak. 

Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajıŞovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından Filistinlilere destek mesajı yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet