Geri Dön

Ferah Zeydan kimdir, kaç yaşında? Ferah Zeydan nereli, ne iş yapıyor?

Ferah Zeydan'ın açıklamaları magazin dünyasında yer alıyor. 2.Sayfa programına yaptığı açıklamaları gündeme gelen Ferah Zeydan'ın yaşamı merak konusu oldu. Peki Ferah Zeydan kimdir, kaç yaşında?

Ferah Zeydan kimdir, kaç yaşında? Ferah Zeydan nereli, ne iş yapıyor?

Ferah Zeydan, XFactor Türkiye yarışmasının dikkat çeken isimleri arasında yer almıştı. Ses yarışmasıyla tanınan Zeydan, Sinan Akçıl ile birlikte “Şarttır Şarttır” parçasına imza atmıştı. Peki Ferah Zeydan kimdir?

FERAH ZEYDAN KİMDİR?

Ferah Zeydan, 20 Şubat 1994 tarihinde Mersin'de doğdu.İlkokul yıllarında sesinin güzel olduğu müzik öğretmeni tarafından keşfedildi. Gitar kursuna katılma hayali vardı ve yıllar sonra okulda açılan gitar kursuna yazıldı. Mersin’de bir çok amatör konser veren Ferah Zeydan, Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu.

Sokak müzisyenliği yapan Zeydan, neredeyse tüm Mersin halkı tarafından tanınıyor. Star TV ekranlarında yayımlanan X Faktör Star Işığı programa katıldı ve sesi ile dikkat çekti. Sinan Akçıl ile beraber 'Biri bana gelsin' ve 'Şarttır' şarkılarıyla da son dönemde adından söz ettirmişti.

 

Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber