Geri Dön

'Filenin Sultanları' galada

Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı’nın olimpiyatlara uzanan başarı yolculuğunu anlatan ‘Filenin Sultanları: Sebat’ belgeselinin galası gerçekleşti

'Filenin Sultanları' galada

AXA Sigorta ile Türkiye Voleybol Federasyonu’nun hayata geçirdiği, Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı’nın olimpiyatlara uzanan başarı yolculuğu ve temsil ettiği değerleri anlatan ‘Filenin Sultanları: Sebat’ belgeselinin galası, önceki akşam Zorlu PSM’de yapıldı. Geceye, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları, teknik ekibi ve spor dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Fatih Karaca’nın yönetmenliğini üstlendiği belgesel, ekimde izleyicilerle buluşacak.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber