Geri Dön

Fıs fıs İsmail 'Kim Milyoner Olmak İster'de yarıştı!

'Çocuklar Duymasın' dizisinin Fıs fıs İsmail'i 'Kim Milyoner Olmak İster'e yarışmacı olarak katıldı. Ünlü oyuncu, yarışmadan 15 bin TL'lik para ödülüyle ayrıldı.

Fıs fıs İsmail 'Kim Milyoner Olmak İster'de yarıştı!

ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster'e yarışmacı olarak katılan Süleyman Yağcı, izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Sempatik tavırları ile ekrandakileri güldüren Yağcı'nın, kendisine yöneltilen sorulara doğru yanıt verdiği anlar ise görülmeye değerdi.

SEYİRCİ JOKERİNİ KULLANDI, ELENDİ

Baraj sorularına verdiği doğru yanıtlarla 15 bin liralık para ödülü almaya hak kazanan İsmail Yağcı'nın, barajı geçtikten sonra karşılaştığı soruda seyirci jokerini kullanması ise elenmesine sebep oldu.

İZLEYENLERİ KAHKAHAYA BOĞDU

Barajı geçtikten sonra 'Lakabı 'leğen kemiği' olan şarkıcı kimdir?' sorusu ile karşılaşan İsmail Yağcı'nın, 'A-Tina Turner, B-Shakira, C-Freddie Mercury, D-Elvis Presley' şıklarından Tina Turner'a takılması izleyenleri kahkahaya boğdu.

TURNER'İN NERELİ OLDUĞUNU SORDU

Tina Turner'ı tanımayan İsmail Yağcı'nın, dünyaca ünlü ABD'li şarkıcının soy isminin yabancı olmadığını düşünmesi ise stüdyoda ilginç anlar yaşanmasına sebep oldu. Öyle ki Yağcı, sunucu Selçuk Yöntem'e Turner'ın nerelli olduğunu dahi sorma ihtiyacı duydu.

Magazin Haberleri Bülteni (24 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet