Geri Dön

Fulya Zenginer oğlunu paylaştı: Ne kadar uslu bir bebek!

Geçtiğimiz haftalarda oğlu Milan'ı dünyaya getiren ve ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Fulya Zenginer, bebeğiyle geçirdiği zamanları takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Güzel oyuncu, son olarak oğluyla çekilen eğlenceli videosunu "Ne güzel, ne kadar uslu bir bebek! Hep uyuyor..." notuyla yayınladı.

2008-2011 yılları arasında yayınlanan 'Küçük Kadınlar' dizisinde hayat verdiği 'Yeliz' karakteriyle şöhreti yakalayan Fulya Zenginer, üç yıl önce grafik sanatçısı Küntay Tarık Evren ile dünya evine girmişti. Mutlu birlikteliklerini bebekle taçlandıran ünlü çift, geçtiğimiz haftalarda Milan adını verdikleri oğullarını kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

"15 SAATLİK ZORLU SÜREÇTEN SONRA GÜNEŞİMİZ DOĞDU"

Doğum sonrası oğlunun ayağının fotoğrafını, kalp emojisiyle birlikte paylaşan güzel oyuncu, gönderisine; "15 saatlik zorlu bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu. Toparlanmaya çalışıyorum. Sevginizi ve dualarınızı hissediyorum" notunu düştü.

"KİME DAHA ÇOK BENZİYOR?' DİYECEKTİK AMA..."

Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran Fulya Zenginer,  bebeğinin yüzünü gizlememişti. Oğlu ve eşiyle birlikte kayınvalidesinin objektifine poz veren ünlü isim, "Kime daha çok benziyor?' diyecektik ama Miloş'un karnı acıktı. Milan bir haftalık... Fotomuzu da babaannemiz çekti" ifadelerini not düşmüştü.

Fulya Zenginer oğlunu paylaştı: Ne kadar uslu bir bebek

Paylaşımıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören çiftin fotoğraflarına; Yüsra Geyik, Hande Soral, Asuman Dabak, Zeynep Tuğçe Bayat, Alara Bozbey ve Edip Tepeli gibi ünlü isimler yorum yapmıştı.

KAHKAHALARA BOĞULDU

Fulya Zenginer, son olarak oğluyla yer aldığı bir videoyu Instagram hesabından yayınladı. Milan'ın saçını çektiği anlarda kahkahalara boğulan ünlü oyuncu, gönderisine, "Ne güzel, ne kadar uslu bir bebek! Hep uyuyor..." şeklinde esprili bir not düştü.

Meslektaşlarının aksine bebeğinin yüzünü gizlemeyen Fulya Zenginer'in oğluyla eğlenceli anları takipçileri tarafından ilgi gördü.

Fulya Zenginer oğlunu paylaştı: Ne kadar uslu bir bebek

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber