Geri Dön

Gal Gadot'nun karnı burnunda

Üçüncü çocuğuna hamile olan Wonder Woman filminin yıldızı Gal Gadot, doğum için gün sayıyor. Son fotoğraflarında ünlü yıldızın karnının iyice büyüdüğü görüldü.

Gal Gadot'nun karnı burnunda

Üçüncü çocuğuna hamile olan İsrailli ünlü oyuncu Gal Gadot’un karnı iyice belirginleşti. 36 yaşındaki 'Wonder Woman' yıldızı, önceki gün, öğle yemeği ve alışveriş için çıktığı Studio City sokaklarında görüntülendi.

Dar bir siyah elbise giyen ünlü yıldızın yanında dört yaşındaki küçük kızı Maya da vardı. Gadot’nun, kızının saçlarını kestirmeye götürdüğü öğrenildi.

Öte yandan dünyaca ünlü oyuncu, eşi Yaron Varsano ile birlikte üçüncü çocuğuna kavuşmak için gün sayıyor. 2008’de evlenen çiftin 9 yaşında Alma ve 4 yaşında Maya adında iki kızı bulunuyor.

Gal Gadotnun karnı burnunda

Gadot, mart ayında yaptığı sosyal medya paylaşımıyla üçüncü çocuğuna hamile olduğunu duyurmuştu. Ailece çekilen fotoğrafını paylaşarak, “İşte yine başlıyoruz” notunu yazmıştı. Fotoğrafta, tüm aile üyelerinin ünlü oyuncunun karnına ellerini koyması dikkat çekmişti.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet