Geri Dön

Gala yemeği

Hırvatistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Dr. İvana Zerec, geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen B40 Zirvesi kapsamında iş dünyasının önde gelen isimlerini The Ritz-Carlton, Istanbul’da bir araya getirdi.

Gala yemeği

Gala yemeğine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yanı sıra Split ve Pula Belediye Başkanları İvica Puljak ile Filip Zoriçiç de katıldı. Türkiye ve Hırvatistan’dan gelen konukları selamlayan Başkonsolos, iki ülke arasında siyasi, ekonomik ve kültürel açıdan uzun vadeli iş birliğinin önemine vurgu yaparken, belediye başkanları arasında yerel düzeyde yapılacak iş birliğinin önemini de vurguladı.

Gala yemeği

Gala yemeği

Gala yemeği

Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber