Cadde Galada kriz! Sibel Kekilli'yi kızdırdılar

Galada kriz! Sibel Kekilli'yi kızdırdılar

28.04.2023 - 17:19 | Son Güncellenme:

Türk asıllı Alman oyuncu Sibel Kekilli, kadrosunda yer aldığı 'Karanlık Gece' filminin galasında yer almamıştı. Sibel Kekilli'nin, galaya neden katılmadığı merak konusu oldu. Ünlü oyuncunun, rol arkadaşı Pınar Deniz'le kriz yaşadığı ve istekleri yerine gelmeyince galaya katılmadığı ortaya çıktı.

Galada kriz Sibel Kekilliyi kızdırdılar

59'uncu Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde prömiyerini yapan 'En İyi Film' ve 'En İyi Senaryo Ödülleri’ne layık görülen, Özcan Alper’in yönettiği son filmi 'Karanlık Gece' bugün vizyona girdi. Başrollerinde Berkay Ateş, Cem Yiğit Üzümoğlu, Taner Birsel, Pınar Deniz ve Sibel Kekilli'nin yer aldığı filmin galası da geçtiğimiz günlerde gerçekleşmişti. 

SİBEL KEKİLLİ GALAYA KATILMADI

Galaya filmin yönetmeni Özcan Alper’le beraber oyunculardan Berkay Ateş, Pınar Deniz, Ozan Çelik, Ceylan Ertem, Tarhan Karagöz, Fırat Kaymak, Süleyman Kadim Kabaali, Sefa Tantoğlu, Özgür Cem Tuğluk katılırken Sibel Kekilli'nin katılmaması dikkat çekmişti. 

Haberin Devamı

Galada kriz Sibel Kekilliyi kızdırdılar


SAHNELERİNİN FİLME TEKRAR EKLENMESİNİ İSTEDİ

Posta'nın haberine göre; 'Karanlık Gece' filminin galasına Kekilli'nin katılmama nedeni ortaya çıktı. Kekilli, filmden bazı sahnelerin çıkarıldığını, Pınar Deniz'in daha fazla ön plana çıktığını öğrendi. Kendi sahnelerinin filme tekrar eklenmesini isteyen oyuncu, sonuç alamayınca galaya katılmadı.

Galada kriz Sibel Kekilliyi kızdırdılar

FİLMİN KONUSU

35 yaşındaki İshak, küçük bir dağ kasabasından çıkmış gezgin bir müzisyendir. 7 yıl önce dahil olduğu bir linç olayı, ölmek üzere olan annesiyle vedalaşmak için kasabaya döndüğünde peşini bırakmaz. Çocukluk arkadaşları olan diğer beş fail ve onları destekleyen kasaba halkıyla yüzleşen İshak, üzerine çöken suçluluk duygusuyla mücadele eder. Aslında kabadaki herkes üç maymunu oynamaktadır, çünkü herkesin eline kan bulaşmıştır.

Galada kriz Sibel Kekilliyi kızdırdılar

Yazarlar