Geri Dön

Gaziantep'te Orhan Ölmez konseri

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) 24. Kültür, Sanat, Spor, Bahar Şenlikleri kapsamında üniversitenin konser alanında sanatçı Orhan Ölmez, pop müziğinden eserleri seslendirdi.

Gaziantep'te Orhan Ölmez konseri

'İçerdeyim', 'Adam ve Kadın', 'Ya Olmasaydın', 'Damla Damla' gibi eski ve yeni albümlerinde yer alan şarkılarını hayranlarıyla bir ağızdan seslendiren Orhan Ölmez, şenlik alanını dolduran on binlerce öğrenci ve öğretim elamanlarına unutulmayacak bir gece yaşattı.

Orhan Ölmez konserinin sonunda, üniversitenin GAÜN Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet İşbilir tarafından Bahar Şenlikleri anısına Orhan Ölmez’e plaket ve çiçek takdim edildi.

İşbilir, “Öğrencilerimizi sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle iç içe tutmaya çalışıyoruz, akademik yılın sonlarına yaklaştığımız şu günlerde öğrencilerimizin finaller öncesi stres atmaları için şenlikler önemli bir fırsat” dedi.

'Taksi' serisinin yıldızı Samy Naceri, İstanbul sokaklarında taksi kullandıDünyaca ünlü Fransız yapımı 'Taksi'nin başrol oyuncusu Samy Naceri, film görüşmesi için İstanbul'a geldi. Naceri, Cağaloğlu'ndaki bir taksi durağına gitti ama taksi bulamadı. Fransız aktör yaklaşık 20 dakika taksi beklerken, bu sırada hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Samy Naceri, bindiği taksinin direksiyonuna da geçti.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber