Geri Dön

'Geçmişketi Sır' 17 Kasım'da vizyonda

Bosna Hersek’te 1992-1995 yılları arasında yaşanan savaş nedeniyle etkisi günümüze taşınan hüzünlü bir hikayeyi konu alan ‘Geçmişketi Sır’ filmi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.

'Geçmişketi Sır' 17 Kasım'da vizyonda

Başrollerini Serkan Şenalp, Natasa Petrovic ve Emir Hadzıhafızbegovic’in üstlendiği ‘Geçmişteki Sır’ filmi 17 Kasım’da Türkiye’de vizyona girecek.

Kadrosunda Ufuk Bayraktar, Haluk Piyes, Suzan Kardeş, Meral Çetinkaya, Arif Erkin, Haldun Boysan, Sabriye Kara, Mine Teber, Maja Juric, Amila Terzimehic gibi güçlü isimleri barındıran filmi Türkiye’de vizyona girdikten sonra, Bosna Hersek’te de vizyona giren ilk Türk filmi olacak.

Festival yolculuğuna İtalya’nın Napoli Film Festivali ile başlayıp, ön jüri seçmelerinde 'En İyi Beş Film’ kategorisine adını yazdıran 'Geçmişteki Sır', Tahran Film Festivali’nde de yarı finale kalarak ulusal ve uluslararası festivallerde yarışmaya devam ediyor.

T.C. Kültür Bakanlığı, Türk Hava Yolları ve Bosna Kültür Bakanlığı tarafından desteklenen filmin başrol oyuncusu Serkan Şenalp, "Gurur duyduğum güzel bir proje oldu. Festivallerden gelen güzel haberlerle mutluluğum katlanıyor. 17 Kasım’da izleyicimizle buluşacağımız için heyecanlıyım" şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı, Emine Teyze'yi ziyaret etti'Survivor 2020'nin ardından yapımcısı olduğu bir diğer yarışma 'MasterChef Türkiye' ile reyting yarışında başarılı olan TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'dan alkışlanacak hareket...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber