Cadde 'Geniş Ekran' yayın hayatına başladı!

'Geniş Ekran' yayın hayatına başladı!

08.02.2017 - 15:35 | Son Güncellenme:

Kültür sanattan sağlık ve güzelliğe, magazinden moda ve mizaha yaşamın her alanından programların yer alacağı 'Geniş Ekran', bugün Youtube üzerinden yayın hayatına başladı.

Geniş Ekran yayın hayatına başladı

IPEC Entertainment bünyesinde kurulan platformda; Fuat Güner, İzzet Öz, Dr.Ümit Aktaş, Berna Türköver, Buket Kahraman ve projenin yaratıcısı İpek İyier gibi ünlü ve alanında uzman pek çok isim program yapıyor.

Türkiye’nin dijital yaşamına yepyeni bir soluk getirecek Geniş Ekran, Youtube kanalı üzerinden izleyicisine merhaba dedi. Seyircisine, hayatın hemen her alanına dokunan zengin bir içerik sunan platforma, youtube.com/genisekran adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

Haberin Devamı


ÜNLÜ İSİMLER 'GENİŞ EKRAN'DA
Türkiye’nin usta müzisyenlerinden Fuat Güner “Fuat Güner Kampüste”, prodüktörlerin duayeni İzzet Öz “İzzet Öz Sizlerle”, son yılların en konuşulan isimlerinden Dr.Ümit Aktaş “Ümit Aktaş ile İlaçsız Yaşam”, kişisel gelişim uzmanı ve yaşam koçu Berna Türköver “Yaşama Dair”, magazin yazarı ve basın danışmanı Buket Kahraman “Haftanın Panaroması”, Geniş Ekran’ın proje annesi, seyahat gurusu, müzisyen, televizyoncu ve yapımcı İpek İyier “İpek Yolu” ve “Kulisteyiz” adlı programlarıyla Geniş Ekran’da boy gösteriyor.

Bununla birlikte, Fuat Güner’in sunumuyla 2015’te TRT Türk ekranlarında 13 bölüm olarak yayınlanan, Türkiye'nin sadece dünyaca ünlü isimlerin konuk alındığı ‘’Aramızda Müzik Var’’ın röportaj ve performans bölümleri de sadece Geniş Ekran üzerinden izlenebilecek.

Haberin Devamı

Rengarenk Bir Dijital Deneyim
Müzik, seyahat, moda, kültür&sanat, sağlık, yemek, güzellik, çocuk, iş dünyası, otomotiv, hobi, astroloji, magazin, mizah olmak üzere hemen her konudan özgün yapımların yer aldığı platformda ayrıca “Ünlü Uyumu”, “Kulüp Kafası”, “Meslek Sırrı”, “İcat Çıkar Çocuğum”, “Sağlıklı Günler”, “Güzel Günler”, “En’’i Konu”, “Tarihin Tozlu Kıyafetleri’’, “Mutfaktan Sofraya” başta olmak üzere onlarca özgün yapım ekrana gelecek. Geniş Ekran aynı zamanda kültür-sanat, müzik ve etkinlik dünyasının haber kanalı olma özelliği de taşıyor.