Geri Dön

Georgia Fowler'ın annelik sevinci

Hamilelik sürecinde "Hayatımın en büyük değişikliği için zihinsel olarak da hazırlanıyorum" diyen Victoria's Secret'ın eski meleği, Yeni Zelandalı model Georgia Fowler (29) anne oldu.

Georgia Fowler'ın annelik sevinci

Georgia Fowler, 2018 yılından beri aşk yaşadığı iş insanı Nathan Dalah ile beraberliğinden bir kız bebek dünyaya getirdi. 29 yaşındaki güzel, adını 'Dylan Aman' koyduğu bebeği için "Kalbimin tamamı senin" açıklamasını yaptı.

"BEDENİMİ DAHA ÇOK SEVMEMİ SAĞLADI"
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından soru-cevap yapan Fowler, “Bedeninizde güvenmediğiniz bir yeriniz var mı?” sorusuna, “Yaşlanmak ve akıllanmak ayrıca karnımdaki küçük insan benim bedenimi daha çok sevmemi sağladı” cevabı vermişti.

Bu durumun her zaman kolay olmadığını belirten Yeni Zelandalı model, şu itirafta bulunmuştu:
“Meslektaşlarım genellikle fiziksel görüntüsü nedeniyle çok fazla yargılanırlar. Maalesef kendilerini kıyaslarlar ve mükemmeliyetçilik en kötü düşmanınız olur.”

Georgia Fowlerın annelik sevinci

'Gelinim Mutfakta' bu hafta Safiye Soyman’ın sunumuyla ekrana gelecekKanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta', izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber