Geri Dön

GEZi NÖBETiNE DEVAM

Eylemlerin 10’uncu gününde yine renkli görüntüler vardı Gezi Parkı’nda. Gün boyu çeşitli etkinliklerin düzenlendiği parkın en ilgi çeken standı, sinemacıların açtığı çadır oldu

GEZi NÖBETiNE DEVAM

‘YAPTIRMAYACAĞIZ’

Gezi Parkı’ndaki eylemlerin değişmez isimlerinden biri, Haldun Dormen. Gömleğine ‘Dikkat Çapulcu’ çıkartması yapıştıran usta tiyatrocu, “Çapulcu olmaktan gurur duyuyorum” dedi. Dormen, şöyle devam etti: “Bu eylem, amacına ister istemez ulaşacaktır. Bunu görmezden gelen, kuyusunu kazar. Bence Başbakan, Topçu Kışlası’nı yapamayacak, yaptırmayacaklar, yaptırmayacağız. Gençler burada Atatürk için mücadele ediyor. Hoşuma gidiyor.”

GEZi NÖBETiNE DEVAM

‘BU iNSANLAR GiTMEYECEK’

Sertab Erener’le müzisyen sevgilisi Demir Demirkan, önceki gün dostlarıyla sinemacılar çadırında buluştu. Eylemlerin amacına ulaşacağını belirten Erener, “Hepimizin ümidi bu. Bu insanlar buradan gitmeyecek, onu biliyorum” dedi.

iĞNELEDi

Sermiyan Midyat-Mine Cangal çifti, eylemlerin 10’uncu gününde de eylemcileri yalnız bırakmadı. Midyat, muhabirleri görünce “Gaz bitti, siz de gaza geldiniz” eleştirisini yaptı.

GEZi NÖBETiNE DEVAM

DESTEK SÜRECEK

Yavuz Bingöl-Öykü Gürman çifti, Volkan Konak, Edip Akbayram ve Zülfü Livaneli gibi isimler de Taksim’deydi. The Marmara Oteli’nin önündeki kafede oturan grup, eylem alanından geldiklerini söyleyerek desteklerinin süreceğini vurguladı.

iLGiDEN BUNALDI

Engin Altan Düzyatan da parktaydı önceki gün. Hayranlarıyla fotoğraf çektirmekten yorgun düştü oyuncu. Düzyatan, bir ara bunalınca “Benim gitmem lazım, yoksa işin içinden çıkamayacağız” dedi.

iHTiYAÇ MOLASI

Günlerdir Gezi Parkı’nda sabahlıyor Özgür Çevik. Oyuncu, evine sadece üzerini değiştirmeye ve banyo-tuvalet ihtiyacını gidermeye gidiyor neredeyse.

GEZi NÖBETiNE DEVAM

‘MECNUN’ DiRENiŞÇiLERLE

‘Leyla ile Mecnun’ dizisinin oyuncularından Ali Atay, Cengiz Bozkurt ve yönetmen Onur Ünlü de direnişçilerin arasındaydı yine. Atay, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Magazin Haberleri Bülteni (6 Temmuz 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber