Geri Dön

Gökbakar ve Düzyatan'dan alkışlanacak hareket

Şahan-Selin Gökbakar ve Engin Altan Düzyatan ile eşi Neslişah Alkoçlar, dün yurt genelindeki 15 okula kutular dolusu kırtasiye malzemesi yolladı.

Gökbakar ve Düzyatan'dan alkışlanacak hareket

Her fırsatta yardıma muhtaç öğrencilere destek veren komedyen Şahan Gökbakar ile eşi Selin Gökbakar, yakın dostları Neslişah Alkoçlar ile eşi Engin Altan Düzyatan'a da örnek oldu.

Geçen yıl Van'daki öğrencilere kışlık mont ve ayakkabı göndererek kalplerinin güzelliğini bir kez daha gösteren Gökbakar çifti, yeni eğitim-öğretim yılında da 50 öğrenciye burs desteğinde bulunmuştu.

Yakın dostlarının yardımseverliğinden etkilenen Düzyatan çifti de bu güzel harekete katılmak için kolları sıvadı.

Kızları Alara'yı geçen ay kucaklarına alarak ikinci kez anne-baba olan Neslişah Alkoçlar ile eşi Engin Altan Düzyatan, Gökbakar çifti gibi maddi durumu yetersiz başarılı öğrencilere yardım eli uzattı.

ALKIŞLARI HAK ETTİLER
İki ünlü çift, dün yeni öğretim yılının başlamasıyla yurt genelindeki 15 okulda okuyan binlerce öğrenciye kırtasiye malzemeleri gönderdi. Gökbakar ile Düzyatan çiftinin alkışları bir kez daha hak ettiği bu güzel davranışı ise "Dört dörtlük hareket" yorumu yaptırdı. (Posta)

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber