Geri Dön

Gökçe Bahadır: Karmakarışık bir yıl oldu

Gökçe Bahadır, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden oyuncu, "2020, iyisiyle kötüsüyle hepimiz için zor bir yıl oldu" dedi.

Gökçe Bahadır: Karmakarışık bir yıl oldu

Gökçe Bahadır, geçtiğimiz gün Etiler'de cadde üzerinde otomobilini beklerken görüntülendi. Bir kafeden pasta alan oyuncu, aracına binmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Habertürk'te yer alan habere göre; 39 yaşındaki oyuncu, "2020, iyisiyle kötüsüyle hepimiz için zor bir yıl oldu. Bu süreçte kendimize bir şeyler de katmaya çalıştık. Karmakarışık bir yıl oldu aslında. Umarım geçip gitmiştir. 2021, hepimiz için bir umut olsun" şeklinde konuştu.

Bahadır, yer aldığı bir müzikal ile ilgili görüşmeye gittiğini belirterek, "Dönüşü bekliyoruz. Her şey düzeldiğinde kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.

Zeynep Tokuş ile eşinin yoga videosu gündem olduOyunculuğu bırakıp yoga eğitmenliği yapmaya başlayan Zeynep Tokuş, eşi Erdem Yılmaztürk ile yoga öncesi ısınma hareketleri yaparken çekilen videolarını sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet