Geri Dön

Gökçe Bahadır'ın eski aşkı hangi oyuncuyla yakınlaştı?

Önceki ilişkileri hüsranla biten Demet Özdemir ve Efe Duru, İzmir’de buluştu. Güzel oyuncu ile çapkın iş adamı, gittikleri bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar sarmaş dolaş eğlendi. İkilinin samimi halleri, ‘Yeni bir aşk mı?’ dedirtti.

Gökçe Bahadır'ın eski aşkı hangi oyuncuyla yakınlaştı?

Takvim'in haberine göre Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'la ilişkisi geçtiğimiz yıl biten Demet Özdemir, aşk hayatındaki sessizliğini bozdu. Güzel oyuncu, önceki akşam İzmir'de sürpriz bir isimle yakınlaştı.

Geçtiğimiz gün ablası Derya Özdemir'le Alaçatı'ya giden ünlü oyuncu, burada sosyetik iş adamı Efe Duru ile bir araya geldi. Oyuncu Gökçe Bahadır ile aşkını Aralık 2017'de bitiren Duru, Özdemir ve arkadaşlarıyla bir gece kulübünde sabahın ilk ışıklarına dek eğlendi. Geceden sosyal medyaya yansıyan video ise Demet Özdemir ile Efe Duru'nun samimiyetini gözler önüne serdi.

MESAJLAŞIYORLAR
Kolunu Duru'nun omzuna atan 26 yaşındaki oyuncunun sosyetik iş adamıyla sarmaş dolaş dans etmesi "İkili arasında yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusunu akıllara getirdi. Eğlence sonrası birbirlerini sosyal medyada takibe alan ikiliden Özdemir, Duru ile çekildiği pozunu "Dostlar" notuyla instagram'da paylaştı.

Paylaşımıyla Duru ile sadece arkadaş olduğunu ima eden Özdemir'in iş adamıyla sık sık mesajlaştığı ve arkadaşlıklarının da her an aşka dönüşebileceği konuşulanlar arasında.

SARMAŞ DOLAŞ EĞLENCE
İkilinin yakınlaşmasını Duru'nun geceden paylaştığı bir görüntü ortaya çıkardı. Sosyetik iş adamının kısa süre sonra paylaşımını silmesi ise aşk iddialarını kuvvetlendirdi.

Gökçe Bahadırın eski aşkı hangi oyuncuyla yakınlaştı

Kıvanç Tatlıtuğ mızıka performansıyla beğeni topladıYeni projesinin çekimleri için Ege'de bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, set arasında karavanında mızıka çaldı. Enstrümanı çaldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Tatlıtuğ, performansıyla büyük beğeni topladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet