Geri Dön

Gökhan Özoğuz kimdir, kaç yaşında? Gökhan Özoğuz dizileri ve filmleri

Gökhan Özoğuz TV8'in fenomen dizisi Kırmızı Oda'nın kadrosuna katıldı. İlk kez bir dizi ile seyirci karşısına çıkacak olan Gökhan Özoğuz ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Athena grubunun solisti olan Gökhan Özoğuz daha önce sinema filmlerinde rol almıştı.

Gökhan Özoğuz kimdir, kaç yaşında? Gökhan Özoğuz dizileri ve filmleri

Gökhan Özoğuz kimdir, kaç yaşında? Bir dönem O Ses Türkiye'nin jürisinde yer alan Özoğuz Kırmızı Oda dizisi ile izleyici karşısına çıkacak. İşte Gökhan Özoğuz'un hayatı ile ilgili merak edilenler.

GÖKHAN ÖZOĞUZ KİMDİR?

Gökhan Özoğuz 11 Ekim 1976 doğumlu. Athena grubunun solistidir. 2004 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi "For Real" adlı şarkıyla temsil ettiler. Bu şarkı 195 puanla dördüncü oldu ve o zamana kadar Türkiye'nin Eurovision tarihinde en fazla puan alan şarkı oldu.

Ayrıca 2013-2016 yayın döneminde Tv8'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye isimli müzik yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır.

GÖKHAN ÖZOĞUZ'UN EŞİ KİM?

2012 yılında Melis Ülken ile evlenmiştir. Ayşe Derya adında bir kızı ve ikizleri vardır.

GÖKHAN ÖZOĞUZ DİZİLERİ - FİLMLERİ

O Şimdi Asker (Athena Gökhan)
O Şimdi Mahkum (Athena Gökhan)
Tramvay (Gökhan)
Tatlı Kaçıklar (Konuk oyuncu)

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber