Geri Dön

Gökhan Tepe: Şarkılarımın ilhamı oğlum!

İpek Açar'ın TRT Müzik ekranlarında yarın yayınlanacak 'İpek Açar'la İpek Yolu' programının ilk konuğuGökhan Tepe oldu. Şarkıcı, programda oğluyla ilgili konuştu.

Gökhan Tepe: Şarkılarımın ilhamı oğlum!

Geçtiğimiz günlerde baba olan Gökhan Tepe, oğlu Denizhan için, "Gaz çıkarma görevi bende. Şu an yardımcı oyuncu konumundayım ama annesi uyusun diye sabah 4'lere 5'lere kadar uykusuz kalıyorum. Beni öyle duygularla besliyor ki, önümüzdeki zamanlarda dinleyeceğiniz bütün şarkılarımın duygu sahibi oğlum olacak" dedi.

İpek Açar da son dönemde yükselişte olan rap müziği, kızı Aslı Gönül'ün çok sevdiğini kendisinin ise bir türlü söyleyemediğini belirtti.

Yangın bölgesindeki görüntüleri tepki çeken CZN Burak'tan açıklamaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü işletmeci Burak Özdemir'in, günlerdir alevlerle mücadelenin devam ettiği Antalya'da çektiği görüntüler bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. "Görevlileri yavaşlattığı" ve "yangın söndürme çalışmalarını şova çevirdiği" şeklinde yorumlar alan CZN Burak'tan açıklama geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet