Geri Dön

Gonca Vuslateri'den İzzet Yıldızhan'a tepki!

Konserlerinde tercih ettikleri kostümlerle konuşulan Gülşen, Hadise ve Hande Yener gibi ünlü isimleri eleştiren İzzet Yıldızhan'a, Hande Yener'in ardından bir tepki de Gonca Vuslateri'den geldi.

Gonca Vuslateri'den İzzet Yıldızhan'a tepki!

Türkücü İzzet Yıldızhan, önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. Gülşen ve Hadise'nin sahne kostümlerinin çok konuşulmasıyla ilgili soru yöneltilen şarkıcı sosyal medyada tepki çeken açıklamalarda bulundu.

Yıldızhan, "Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Herkes ekranları başında çocuğuyla birlikte izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz. Ve dikkat de etmeliyiz." şeklinde konuştu.

"BİR ŞEY YAPIN BARİ KENDİNİZ İÇİN!"
Sahne kıyafetleriyle sık sık adından söz ettiren Hande Yener ise, Yıldızhan'ın bu sözlerine sessiz kalmadı.

Instagram hesabından paylaşım yapan Yener, "Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar... En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google'a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri" cevabını verdi.

TWITTER HESABINDAN PAYLAŞTI
Ünlü şarkıcının ardından, Yıldızhan'a konuya ilişkin bir tepki de oyuncu Gonca Vuslateri'den geldi.

Vuslateri, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Çok korkuyorum sahnede ne giyeceğimize İzzet Yıldızhan karar verecek diye..." ifadelerini kullandı.

Gonca Vuslateriden İzzet Yıldızhana tepki

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber