Geri Dön

Gonca Vuslateri'den Şevket Çoruh itirafı: Faturalarımı ödedi

Geleceğin sağlık çalışanlarına eğitim desteği vermek amacıyla hayata geçirilen ‘Destek Hayat Değiştirir’ projesinde, 15 ünlü isim kendi hikayelerini kaleme aldı.

Gonca Vuslateri'den Şevket Çoruh itirafı: Faturalarımı ödedi

Haldun Dormen, Rutkay Aziz, Gonca Vuslateri, Kalben, Şahika Ercümen ve Ufuk Sarıca gibi ünlü isimler, Türk Eğitim Vakfı ve Voonka’nın, geleceğin sağlık çalışanlarına eğitim desteği vermek amacıyla hayata geçirdiği ‘Destek Hayat Değiştirir’ projesine katkıda bulundu. Ünlülerin kendi destek hikayelerini paylaştığı kitabın satışından elde edilecek gelir, sağlık çalışanlarının eğitimi için kullanılacak.

Gonca Vuslateriden Şevket Çoruh itirafı: Faturalarımı ödedi

"FATURALARIMI ŞEVKET ÖDEDİ"
Uçankuş'ta yer alan habere göre; Gonca Vuslateri, hikayesinde Şevket Çoruh, Şebnem Sönmez ve Eric Morris’den aldığı desteği anlattı.

34 yaşındaki oyuncu, maddi anlamda zorlandığı dönemde, Şevket Çoruh’un kendisinin faturalarını ödediğini söyledi. Vuslateri, 2011 yılında konservatuvardan sonra yanında kaldığı Sönmez’in ise kendisine, "Çok fazla hata yaptım" deme özgürlüğünü verdiğini belirtti.

Ünlü oyuncu, Los Angeles’ta dört yıl yaşadığı dönemde de Eric Moris’ten destek gördüğünü dile getirdi.

Nusret doğduğu köyü paylaştıSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından doğduğu köye ait bir video paylaştı. Gökçe, paylaşımına İngilizce olarak "Ramazan mübarek olsun" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet