Geri Dön

Gonca Vuslateri'nin ilk Bodrum konseri

Oyunculuğun yanı sıra sahne performansıyla da dikkat çeken Gonca Vuslateri, önceki akşam ilk defa Bodrum'da sahne aldı.

Gonca Vuslateri'nin ilk Bodrum konseri

Kurban Bayramı'nın birinci günü Bodrum Tilkici Koyu'nda sahneye çıkan Gonca Vuslateri, "Öncelikle herkesin bayramını kutlarım. Hep birlikte nice bayramlara. Bu akşam beni ilk Bodrum sahnemde yalnız bırakmadığınız için sizlere ayrıca çok teşekkür ederim" dedi.

Kendisini dinlemeye gelenler arasında yer alan Erkan Can'ı sahneye davet eden Vuslateri, usta oyuncunun, Suzan Kardeş albümünde okuduğu 'Küçelere Su Serpmişem' şarkısını birlikte söyledi.

Erkan Can'ın ardından sahneye Olgun Şimşek'i davet eden Vuslateri, birlikte Neşat Ertaş'ı anarak 'Ah Yalan Dünya' şarkısında düet yaptı.

"DAHA ÇOK DİKKAT ETMELİYİZ"
Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Gonca Vuslateri, programını noktalamadan önce "Dünya genelinde kötü bir süreçten geçiyoruz. Uzun süre birbirimize sarılamadık. Bir sürü vatandaşımız hayatını kaybetti. Artık daha çok dikkat etmeliyiz, hayat bize bu süreçte acı da olsa çok şey öğretti. Lütfen sosyal mesafemize hep dikkat edelim" ifadelerini kullandı.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber