Geri Dön

Gönül Dağı Dilek ölüyor mu? Dilek'i oynayan Gülsim Ali diziden ayrılıyor mu?

Gülsim Ali Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor mu? TRT1'in her cumartesi ekrana damga vuran dizisi Gönül Dağı'nda bir ayrılık olacağı iddia edilmişti. Dizide Berk Atan'ın hayat verdiği Taner karakterinin eşini canlandıran Dilek'in diziye veda edeceği gündeme geldi. Yayımlanan 65. yeni bölüm fragmanında ise Gülsim Ali'nin dizi kadrosundan ayrılacağına dair iddiaları kuvvetlendirdi. Peki, Gönül Dağı Dilek öldü mü, diziden ayrılıyor mu?

Gönül Dağı Dilek ölüyor mu? Dilek'i oynayan Gülsim Ali diziden ayrılıyor mu?

TRT1'de her hafta cumartesi akşamı yeni bölümleri ile sevenleri karşısına çıkan Gönül Dağı, 65. bölümle sezonu noktalıyor. Sezon finali bölümünde ise göçme olan Gönül Dağı'nda mahsur kalan Dilek, Taner'in kucağında baygın halde görüldü. Ardından Gülsüm öğretmen ise gözyaşları içinde ekrana yansıyor. İşte, dizinin Dilek'i Gülsim Ali'nin akıbeti...

GÖNÜL DAĞI DİLEK ÖLÜYOR MU?

Gönül Dağı dizisi TRT1'in damga vuran dizileri arasında. Ancak dizinin başrol oyuncularından Gülsim Ali'nin dizinin oyuncu kadrosundan ayrılacağı öne sürüldü. Yayımlanan 65. sezon finali fragmanında ise Dilek, kanlar içinde Taner'in kucağında görüldü. Ramazan ve Veysel'in yanı sıra Gülsüm öğretmen de gözyaşları içinde kalıyor. Dilek'in diziden ayrılmasına yönelik henüz resmi bir açıklama yapılmadı, konu cumartesi akşamı bölümün yayımlanması ile netleşecek.

Öte yandan gazeteci Birsen Altuntaş ise, Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali'nin durumu hakkında haberinde, '' İddialar doğru… Gülsim Ali “Gönül Dağı”na veda ediyor. Peki bu veda ne zaman gerçekleşiyor diyorsanız; cevabı 65. bölümde…'' ifadelerini kullandı.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber