Geri Dön

Gönüllere taht kurdu

Sadakatsiz’, gönüllere taht kurdu. Geçtiğimiz hafta 'Volkan' karakterini oynayan Caner Cindoruk’un, “İki kadını da aynı anda seviyorum” sözleri, gündeme damgasını vurdu.

Gönüllere taht kurdu

Kanal D’nin yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, başrolünde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği dizisi ‘Sadakatsiz’, izleyicinin gönlünde taht kurdu. Yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle izlenen, sosyal medyadan sokağa kadar her yerde konuşulan proje, bu akşam dördüncü bölümüyle ekrana gelecek.

Geçtiğimiz hafta Caner Cindoruk’un canlandırdığı Volkan karakterinin, “İki kadını da aynı anda seviyorum” sözleriyle gündeme damga vuran yapım, pek çok polemiği de beraberinde getirip, tartışmalara neden oldu. Bu sözleri köşe yazarları yazıp, televizyon programları masaya yatırdı. Sahne, toplumun pek çok kesiminde ses getirdi.

Akasya Asıltürkmen yüzünü uzaylılara benzettiOyuncu Akasya Asıltürkmen de göz kapağını kaldırtarak estetik yaptıran ünlüler kervanına katılmıştı. Asıltürkmen, bandajlarını çıkardıktan sonraki halini, "Uzaylı filtresinden cute baby’e geçerim inşallah" diyerek ti’ye aldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet