Geri Dön

Görkem Sevindik sevgilisinin doğum gününü kutladı

Şimdilerde 'Kahraman Babam' adlı dizide başrol oynayan Görkem Sevindik, sevgilisi Kübra Siyahdemir'in doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Dudak dudağa verdikleri pozu yayınlayan Sevindik'in romantik notu da dikkatlerden kaçmadı.

Görkem Sevindik sevgilisinin doğum gününü kutladı

Oyuncu Görkem Sevindik'in Instagram hesabından yaptığı son paylaşım gündem oldu. Sevindik, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı Kübra Siyahdemir'in doğum gününü dudak dudağa verdikleri pozu paylaşarak kutladı.

Daha önce 'Söz', 'Ramo' gibi dizlerde rol alan 34 yaşındaki Sevindik, paylaşımına; "Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun" notunu düştü. Sevindik'in, sevgilisiyle paylaştığı fotoğrafa koyduğu kırmızı kalp dikkatlerden kaçmadı.

Görkem Sevindik sevgilisinin doğum gününü kutladı

Behzat Uygur'dan güldüren paylaşım! İzzet Yıldızhan'dan 1000 Euro isterse ne olur?Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Behzat Uygur, bu sefer de İzzet Yıldızhan'ın balkonda şarkı söylediği videosunun üzerine bir kurgu yaptı. Videoda Yıldızhan'dan 1000 Euro borç isteyen Uygur'u izleyenler kahkahaya boğuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet